Wersje językowe
  • anui.jewelry@gmail.com
  • (+48) 791 764 754
Promocje
137 Carmen
137 Carmen
429,00 zł 399,00 zł
szt.
137 Nightwish
137 Nightwish
429,00 zł 399,00 zł
szt.
137 Nabila
137 Nabila
429,00 zł 399,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

Time and costs of delivery - English version
 

Czas dostawy:

1. Na terenie kraju (Polski) Klient może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Towarów:

  1. odbiór osobisty pod adresem producenta Mielec, Złotniki 223, 39-300 Mielec - wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedawcą,
  2. dostarczenie Towarów na adres Klienta podany podczas składania Zamówienia przez kuriera InPost lub odbiór w wybranym punkcie InPost,
  3. dostarczenie Towarów do paczkomatu InPost wybranego przez Klienta na etapie składania Zamówienia.
     

2. Dostawa poza granicę Polski odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS na adres wskazany w Zamówieniu, z zastrzeżeniem. 

3. Czas doręczenia Zamówienia poza granicę Polski zależy od kraju dostawy. W celu sprawdzenia przybliżonego czasu doręczenia Klient proszony jest o kontakt e-mailowy: anui.jewelry@gmail.com
 

4. Wyboru sposobu dostarczenia Towarów dokonuje Klient podczas składania Zamówienia.
 

5. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Klientowi Towary wolne od wad.
 

6. Klient zobowiązuje się do odebrania wysłanego Towaru.
 

7. Dostawa Towaru na terenie Polski zostanie zrealizowana przez Sprzedawcę w terminie od 3 do 5 Dni roboczych następujących odpowiednio po dniu, w którym zaksięgowano płatność dokonaną przez Klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy, została dokonana płatność w formie elektronicznej Stripe lub zostało złożone Zamówienie z płatnością przy odbiorze osobistym. Powyższe postanowienia nie dotyczą przypadków określonych w punkcie 10 niniejszego paragrafu.
 

8. W związku z tym, że wszystkie Towary marki ANUI wykonywane są w całości ręcznie, może się zdarzyć (dotyczyć to może w szczególności Towarów wchodzących w skład niektórych kolekcji oferowanych przez Sprzedawcę, Zamówień realizowanych w okresach poprzedzających Święta Wielkiej Nocy lub Bożego Narodzenia, jak również Zamówień składanych w okresie akcji promocyjnych i rabatowych organizowanych przez Sprzedawcę), że czas realizacji Zamówienia przedłuży się. W takiej sytuacji Klientowi zostanie przesłana (w terminie 3 Dni roboczych następujących bezpośrednio po dniu otrzymania przez Sprzedawcę Zamówienie złożonego przez Klienta) na podany przez niego adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacja, w której Klient zostanie powiadomiony o nowym terminie realizacji Zamówienia. Klientowi będzie w tym przypadku przysługiwało prawo rezygnacji ze złożonego Zamówienia poprzez zawiadomienie Sprzedawcy o tym fakcie w na adres poczty elektronicznej (e-mail) anui.jewelry@gmail.com Sprzedawca dokona zwrotu uiszczonej przez Klienta ceny Towaru oraz kosztów dostawy (o ile kwoty te zostały zapłacone przez Klienta) w terminie 2 Dni roboczych następujących po dniu, w którym Sprzedawca otrzyma rezygnację Klienta ze złożonego Zamówienia.


Koszt dostawy:

1. Koszty dostawy Towarów ponosi Klient. W przypadku odbioru osobistego wskazanego w pkt. 1 a) niniejszego paragrafu, Klient nie ponosi kosztów dostawy.

2. Koszt jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Klient jest informowany o kosztach dostawy podczas składania Zamówienia. 

3. Koszty dostawy na terenie kraju (Polska):

Waga paczki Poczta Polska InPost Paczkomat InPost Kurier
Mini 10,99 zł 12,99 zł 14,99 zł
Midi 14,99 zł 13,99 zł 16,49 zł
Maxi 18,99 zł 15,49 zł 19,99 zł
 
 

4. W przypadku wysyłki poza granice kraju (Polska), koszt dostawy ustalany jest indywidualnie na podstawie szacunkowego ciężaru paczki i kraju przeznaczenia.

5. Wraz z przesyłką Klient otrzymuje stosowny dokument stanowiący dowód zakupu/zawarcia transakcji (paragon fiskalny lub faktura VAT).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl