Czas i koszty dostawy

Time and costs of delivery - English version
 

Czas dostawy:

1. Na terenie kraju (Polski) Klient może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Towarów:

 1. odbiór osobisty pod adresem pracowni projektowej producenta: Rzeszów, ul. Wołyńska 8/68 - wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedawcą,
 2. dostarczenie Towarów na adres Klienta podany podczas składania Zamówienia przez Pocztę Polską S.A.
 3. dostarczenie Towarów na adres Klienta podany podczas składania Zamówienia przez kuriera InPost lub kuriera apaczka.
 4. dostarczenie Towarów do paczkomatu InPost wybranego przez Klienta na etapie składania Zamówienia.
   

2. Dostawa poza granicę Polski odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera apaczka na adres wskazany w Zamówieniu.

3. Czas doręczenia Zamówienia na terenie kraju:

 1. w przypadku wybrania formy dostawy Poczta Polska - 2-3 dni robocze od momentu nadania przesyłki,
 2. w przypadku wybrania formy dostawy InPost Paczkomat - 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki,
 3. w przypadku wybrania formy dostawy InPost Kurier - 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki.

 
4. Czas doręczenia Zamówienia poza granicę Polski zależy od kraju dostawy.

 1. w przypadku wybrania formy dostawy Poczta Polska - około 7-14 dni robocze od momentu nadania przesyłki,
 2. w przypadku wybrania formy dostawy kurier apaczka - około 4-7 dni robocze od momentu nadania przesyłki,

W celu sprawdzenia dokładnego czasu doręczenia Klient proszony jest o kontakt e-mailowy: info@anui.pl 

5. Wyboru sposobu dostarczenia Towarów dokonuje Klient podczas składania Zamówienia.
 

6. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Klientowi Towary wolne od wad.
 

7. Klient zobowiązuje się do odebrania wysłanego Towaru. W przypadku nie odebrania Towaru przez Klienta, Klient ponosi koszty ponownej wysyłki Towaru.
 

8. Dostawa Towaru na terenie Polski zostanie zrealizowana przez Sprzedawcę w terminie od 3 do 5 Dni roboczych następujących odpowiednio po dniu, w którym zaksięgowano płatność dokonaną przez Klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy, lub gdy została dokonana płatność w formie elektronicznej Stripe. Powyższe postanowienia nie dotyczą przypadków gdy zostało złożone Zamówienie z płatnością przy odbiorze osobistym - termin ustala się indywidualnie ze Sprzedawcą poprzez formularz kontaktowy, wiadomość email na adres info@anui.pl lub telefonicznie.
 

9. W związku z tym, że wszystkie Towary marki ANUI wykonywane są w całości ręcznie, może się zdarzyć (dotyczyć to może w szczególności Towarów wchodzących w skład niektórych kolekcji oferowanych przez Sprzedawcę, Zamówień realizowanych w okresach poprzedzających Święta Wielkiej Nocy lub Bożego Narodzenia, jak również Zamówień składanych w okresie akcji promocyjnych i rabatowych organizowanych przez Sprzedawcę), że czas realizacji Zamówienia przedłuży się. W takiej sytuacji Klientowi zostanie przesłana (w terminie 3 Dni roboczych następujących bezpośrednio po dniu otrzymania przez Sprzedawcę Zamówienie złożonego przez Klienta) na podany przez niego adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacja, w której Klient zostanie powiadomiony o nowym terminie realizacji Zamówienia. Klientowi będzie w tym przypadku przysługiwało prawo rezygnacji ze złożonego Zamówienia poprzez zawiadomienie Sprzedawcy o tym fakcie w na adres poczty elektronicznej (e-mail) info@anui.pl Sprzedawca dokona zwrotu uiszczonej przez Klienta ceny Towaru oraz kosztów dostawy (o ile kwoty te zostały zapłacone przez Klienta) w terminie 2 Dni roboczych następujących po dniu, w którym Sprzedawca otrzyma rezygnację Klienta ze złożonego Zamówienia.


Koszt dostawy:

1. Koszty dostawy Towarów ponosi Klient. W przypadku odbioru osobistego wskazanego w pkt. 1 a) niniejszego paragrafu, Klient nie ponosi kosztów dostawy.

2. Koszt jest uzależniony od formy dostawy oraz tego czy dostawa jest na terenie kraju czy poza granice. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy. Klient jest informowany o kosztach dostawy podczas składania Zamówienia. 

3. Koszty dostawy na terenie kraju (Polska):

Waga paczki Poczta Polska InPost Paczkomat InPost Kurier
Każda waga 14,99 zł 10,99 zł 14,99 zł
 
4. W przypadku wysyłki poza granice kraju (Polska), koszt dostawy uzależniony jest od formy dostawy paczki oraz kraju przeznaczenia.

Waga paczki Poczta Polska apaczka kurier
Każda waga 20,00 zł 25,00 zł
 
5. Wraz z przesyłką Klient otrzymuje stosowny dokument stanowiący dowód zakupu/zawarcia transakcji (paragon fiskalny lub faktura VAT).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl